b4life – bezpečně ke splnění životních cílů

Jsme mladá dynamická obchodní společnost založená v srpnu 2008.

Naší hlavním zaměřením je finanční plánování, tedy řízení rodinných finančních aktiv na základě komplexní analýzy. Všichni naši poradci mají v oblasti finančních služeb a poradenství více než desetileté zkušenosti a neustále na sobě pracují.

Naším cílem je vaše spokojenost. Proto si dáváme záležet především na kvalitě doporučovaných produktů, perfektním následném servisu a osobním přístupu v péči o klienta. Chápeme vaše specifické potřeby a respektujeme individualitu každého z vás.

Nejlepší služby může poskytnout jen zkušený a kvalifikovaný tým. Velký důraz klademe na soustavné vzdělávání našich poradců a jejich schopnost efektivně zužitkovat nabyté poznatky v praxi.

Víme, jak na to. Know-how v oblasti řízení rodinných financí udržujeme stále aktuální, se zahrnutím všech současných ekonomických poznatků a situace na trhu. Spolupracujeme s významnými finančními institucemi a společně pro vás vypracujeme optimální program přesně podle vašich požadavků.

Neustále rozšiřujeme síť spolupracovníků a obchodních míst po celé republice. Děláme vše pro to, aby naše služby byly dostupné a pohodlné. 

 
   
  
  
   
  
 

O nás


Naše hodnoty

  • Týmový duch
  • Kreativní myšlení
  • Profesionalita
  • Dlouhodobý vztah s klientem
  • Komplexní a kvalitní nabídka