Pozor na pojistné podmínky

21.10.2016, redakce b4life , Ochrana majetku

Zpravidla jde o nudné a nezáživné čtení. Prokousávat se titěrnými písmenky v záplavě právnicky šroubovaných termínů není zrovna oblíbenou kratochvílí. Avšak při sjednávání pojistného krytí příjmů či majetku je takové cvičení zcela nezbytné. Jinak váš pocit bezpečí vezme za své při první pojistné události.


 

Revoluce v povinném ručení?

24.09.2016, redakce b4life , Ochrana majetku

Povinné ručení je nutné zlo. Tedy ve vnímání většiny motoristů. Už to slovo "povinné..." - brr!

 

O pojištění majetku

20.06.2016, redakce b4life , Ochrana majetku

Ochrana majetku, ať již movitého, nemovitého či finančního, je tématem, k němuž je třeba se pravidelně vracet. Významnou část svého života věnujeme k vytvoření materiálních hodnot, avšak velmi často pak zapomínáme na jejich účinné zabezpečení. 

 

Odpovědnost za škody po roce 2014

13.02.2014, redakce b4life , Ochrana majetku

Čas od času se to přihodí každému: něco se nepodaří a dojde k nehodě. Nejenom při řízení motorového vozidla, ale i doma, venku mezi lidmi či v zaměstnání. Přitom můžeme dojít k újmě na zdraví či věcech vlastních, někdy ale totéž poškodíme jinému. Což může znamenat vážné ohrožení rodinné finanční rovnováhy a potíže se splněním plánovaných záměrů.

 

Jednou ráno přišel vítr

17.01.2014, redakce b4life , Ochrana majetku

A jak o tom zpívá skupina Buty, vzal si střechu… Řeč je o nadílce, které se dostalo řadě míst v Česku, především Moravě a Východním Čechám, během vánočních svátků. Prudce se pohybující vzdušné víry dosahovaly síly orkánu, což je dle definice  nejvyšší (dvanáctý) stupeň Beaufortovy stupnice. Označuje vítr o rychlosti 32,7 m/s (118 km/h) a více.

 
Stránkování: 1 2