K pojištění invalidity

24.08.2016, redakce b4life , Ochrana příjmu

Invalidita je jedním ze čtyř rizik, která zásadním způsobem ohrožují naše příjmy. Se zřetelem na důsledky možná tím nejpodstatnějším.

 

Produkty ke krytí rizik

19.06.2015, redakce b4life , Ochrana příjmu

Zajištění rizik je významnou součástí managementu osobních financí. Splnění životních cílů je většinou závislé na rodinných příjmech, a schopnost příjem vytvářet je tedy třeba ochránit. Druhou položkou zajištění je krytí již vybudovaného majetku.

 

Pojištění nemoci

19.07.2014, redakce b4life , Ochrana příjmu

V květnovém článku jsme se zabývali významem zajištění fatálních životních situací. Zejména jak mít ošetřenu dlouhodobou rovnováhu rodinných financí pro případ invalidity či smrti. Dnes se podíváme na problematiku déle trvající nemoci.

 

Spočítejte si správnou hodnotu zajištění svých příjmů

12.05.2014, redakce b4life , Ochrana příjmu

Většina z nás se nenarodila se stříbrnou lžičkou v puse a pokrytí běžných nákladů je podmíněno naší výdělečnou činností. Totéž se týká i splnění životních cílů, ať už jsou jakékoli. Co však, když je schopnost pracovat omezena nebo o ni přijdeme docela?

 

Mýty o životním pojištění

14.01.2010, partner b4life , Ochrana příjmu

Na rozdíl od hypoték, spotřebitelských úvěrů či spořicích účtů nepatří životní pojištění v tuzemských podmínkách mezi finanční instrumenty, kterým by byla v médiích věnována největší pozornost. I přes rostoucí informovanost obyvatel tak existuje řada omylů a mýtů, které se v souvislosti s životním pojištěním často uvádějí. Dovolte mi uvést alespoň některé z nich:

 
Stránkování: 1 2